2017-11-16 Największa lekcja WF-u

Dnia 16 listopada chłopcy z klasy VIIc wzięli udział w „Największej lekcji WF-u”, która odbyła się na hali Torwar. Jest to niezwykle popularna inicjatywa, której zadaniem jest zbudowanie sportowego zaangażowania wśród najmłodszych uczestników z całej Polski. Dzieci, które stawiają pierwsze kroki na boisku piłki ręcznej w asyście profesjonalistów, wyzwalają w sobie pozytywne emocje oraz skojarzenia. Wzięcie udziału w tak spektakularnym treningu bardzo często stanowi początek wspaniałej przygody z aktywnością. W lekcji wzięła udział rekordowa liczba ponad 8000 dzieci. W osiągnięciu sportowych założeń najmłodszych wspierali Ambasadorzy z Arturem Siódmiakiem, jak również 650 trenerów i 350 wolontariuszy. Uczestnicy doskonalili celność rzutów do bramek. Podczas tego wydarzenia można było spotkać wśród Ambasadorów swoich sportowych i nie tylko idoli, między innymi: Tomasza Majewskiego, Jacka Wszołę, Pawła Zagumnego i Rafała Brzozowskiego. Nam udało się zdobyć autografy Jacka Wszoły i Pawła Zagumnego. Każdy uczestnik lekcji dostał pamiątkowy dyplom.

p. Robert Szumowski

Zobacz zdjęcia z lekcji