2019-06-19 Zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj pożegnaliśmy absolwentów – ostatni rocznik uczniów kończących Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 oraz pierwszy rocznik uczniów kończących Szkołę Podstawową nr 373. Pani Dyrektor wręczyła imienne medale z wizerunkiem patrona szkoły Ignacego Jana Paderewskiego trzem absolwentom klas ósmych i trzem absolwentom klas gimnazjalnych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. 123 absolwentów otrzymało nagrody za świadectwo z wyróżnieniem. Było mnóstwo nagród i wyróżnień za zajęcie wysokich miejsc w konkursach o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i mniejszym. Z wielkim wzruszeniem i łezką w oku pożegnaliśmy sztandar Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I.J.Paderewskiego. Od teraz będzie on stanowił część historii szkoły przy ul. Angorskiej 2.