Zaproszenie na Warszawski Pozarządowy Tydzień Edukacyjny

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie,

uprzejmie informuję,  że w terminie od 23 do 29 października 2017 roku w różnych miejscach Warszawy odbędzie I Warszawski Pozarządowy Tydzień Edukacyjny. Celem organizacji I Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego jest zachęcenie warszawiaków, w szczególności dzieci i młodzieży, do zapoznania się z działalnością organizacji pozarządowych, z ich aktywnością edukacyjną oraz inicjatywami społeczno-obywatelskimi. W programie  są przewidziane różne pokazy naukowe, warsztaty, debaty, gry symulacyjne, koncerty, spektakle, wystawy interaktywne z różnych dziedzin nauki i sztuki. Wszystkie działania są bezpłatne. Kilkadziesiąt organizacji pozarządowych na co dzień współpracujących ze szkołami poprowadzi fascynujące działania edukacyjne obejmujące nauki przyrodnicze, sztukę, sport, literaturę, psychologię, teatr. Szczegółowe kalendarium oraz spot promujący dostępne pod linkiem:

Projekt finansowany przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.
Zachęcamy do udziału uczniów i nauczycieli oraz rodziców.

WTEwww – ulotka (plik pdf) do pobrania.

Edyta Kurant
Inspektor