Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 – relacja

Po bardzo długich, słonecznych i udanych wakacjach, 2 września 2019 roku odbyło się w naszej Szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego:

• dla klas VII i VIII o 9.00
  • dla klas IV – VI o 10.00
  • dla klas II i III o 11.00
  • i z udziałem władz samorządowych dla klas pierwszych i „0” o godzinie 12.00.

Ci wyjątkowi goście to Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Południe Pan Jarosław Karcz, Naczelnik Wydziału Oświaty Pani Marzenna Adamiak oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy Praga Południe Pani Bożena Manarczyk.

Na wszystkich spotkaniach ciepło i serdecznie wszystkich swoich uczniów i ich rodziców witała Pani Dyrektor Katarzyna Spychała.

W tym dniu minutą ciszy uczciliśmy pamięć tych, którzy zginęli w czasie II wojny światowej.

Na spotkaniu dla najmłodszych zabrali głos: Pan Jarosław Karcz i Pani Bożena Manarczyk. Było nam bardzo miło, gdy Pan Burmistrz zapewnił rodziców, że oddali swoje pociechy „w bardzo dobre ręce”.

Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami klas.

Skrót do galerii

p. Irena Sznabel