Spotkanie autorskie w świetlicy szkolnej

We wtorek 27 września  mieliśmy zaszczyt gościć w świetlicy szkolnej Panią Marzenę Kwietniewską – Talarczyk na spotkaniu autorskim przygotowanym przez Irenę Sznabel.
Nasz Gość jest autorką baśni, wierszy i opowiadań, a także scenek teatralnych dla dzieci.
Pani Marzena jest miłośniczką roślin i zwierząt. Wydała min. serię książek o psiakach
i kociakach, ale nie tylko. Na spotkaniu z uczniami klas trzecich przeczytała fragment swojej książki pt.: „ Pozdrowienia z Marsza”.

Spotkanie z Panią Marzeną Kwietniewską – Tokarczyk minęło bardzo szybko i okazało się niezwykle ciekawe. Uczniów zachęcamy do przeczytania w całości prezentowanej książki oraz innych publikacji, a naszemu Gościowi serdecznie dziękujemy za spotkanie  i dedykację.

Wychowawcy i uczniowie świetlicy