Ach, co to był za rok, czyli… działo się w klasach młodszych

Koniec roku szkolnego, czyli czas gratulacji, podziękowań, miłych słów za parę dni, a już dzisiaj (13 czerwca br.) w klasach młodszych odbyło się uroczyste spotkanie i podsumowanie niektórych działań szkolnych naszych uczniów. Okazało się, że jest spora grupa odważnych i zdolnych, którzy uczestniczyli w przedmiotowych konkursach ogólnopolskich” (z języka angielskiego, polskiego oraz matematyki) „Leon” i „Zuch”. Wielu z nich zajęło miejsca w pierwszej piętnastce i otrzymało Dyplom Laureata, pozostali Dyplom Uznania. Nie zabrakło drobnych upominków i – co najcenniejsze – gromkich braw od kolegów i uśmiechu od ucha do ucha wychowawczyń. Uczestnikom przesyłamy gorące uściski, rodzicom gratulacje i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach w nowym roku szkolnym.

Galeria

Dumne panie wychowawczynie klas pierwszych i drugiej:
Zofia, Renata, Alina, Joanna
oraz p. Anna i p. Klaudia – nauczycielki języka angielskiego