Akcja „Mobilna szafa”

„Mobilna Szafa” – „Otul innych swoim ciepłem, podziel się ubraniem”

„Mobilna szafa” – podsumowanie akcji

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,
W imieniu obdarowanych rodzin naszej szkoły oraz Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych w Konstancinie Jeziornie serdecznie dziękujemy za wspaniałą pomoc w realizacji zamówień: 1, 2 i 3. Kilkadziesiąt toreb wpłynęło od klas: 1c, 2a, 4b, 7b, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 3b, 3d, 3f i nauczycieli.

Całoroczna akcja „Mobilna szafa” trwa.
Jeżeli potrzebna jest Twojej / Państwa rodzinie ciepła odzież (kurtka / dres / spodnie / buty lub inne części garderoby), skorzystaj z naszej szkolnej szafy.
Aby pomóc swojej rodzinie, zgłoś jak najszybciej konkretne zamówienie do koordynatora projektu poprzez dziennik Librus lub osobiście. Prosimy o dokładne określenie, jaka garderoba jest potrzebna (płeć, rozmiar, wzrost, wiek). Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Liczymy na Państwa pomoc i dziękujemy za wsparcie.

Wolontariat SP 373
p. Elżbieta Sakwarelidze
(koordynator projektu)