BAL KARNAWAŁOWY KLAS MŁODSZYCH

Poniedziałkowy poranek znacznie różnił się od innych dni. Uczniowie klas 0-3 przemienili się w barwne, kolorowe postaci. Można było zatańczyć z księżniczkami, Kopciuszkami, królewnami, policjantem, smokiem i wieloma innymi zjawiskowymi zwierzakami. Królewna i Szewczyk Dratewka organizowali tańce i konkursy. Niektórzy z uczestników zabawy mieli szansę zatańczyć z rycerzem, od którego w nagrodę otrzymali pocałunek. Śmiechu i zabawy było co niemiara. Do zobaczenia za rok!

 p. Alina Andruszkiewicz

Minigaleria

W naszej Szkole jak co roku odbył się Bal Karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci z kreskówek i bajek. Podczas balu Królewna i Szewczyk Dratewka organizowali tańce oraz konkursy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów 🙂

p. Emilia Budzińska