Dni drzewa w klasach młodszych.

Dni Drzewa
obchodziliśmy w październiku. Jest to akcja mająca na celu promocję zieleni i  zwiększenie świadomości ekologicznej. Drzewa stanowią naturalną barierę ochronną przeciwko pyłom, śmieciom czy też hałasowi. Obchody tego dnia to  idealny moment na jesienny spacer  po parku, podziwianie barw jesieni, zbieranie kolorowych liści. Swoje obserwacje uczniowie klas młodszych utrwalili w pięknych i pomysłowych pracach plastycznych.
p. Renata Spałek – autor zdjęć i notatki

Klasa II A w piękny poniedziałek 15 października poszła na spacer do Parku Skaryszewskiego na spotkanie z Polską Złotą Jesienią. Bliskie kontakty z energicznymi wiewiórkami oraz emanującymi spokojem drzewami wprowadziły nas w radosny nastrój.

Zdjęcia wykonał p. Łukasz Buławka.

p. Joanna Budna

Połączona galeria