Dzień Postaci z Bajek 2018-10-26

Już od rana w świetlicy, pojawiali się bohaterowie znanych i ulubionych Bajek przez dzieci. Po powitaniu, kolejne postacie opowiadały o sobie, ujawniając, z jakiej bajki pochodzą. Tak minął nam prawie cały dzień, choć i innych atrakcji nie brakowało. Był czas czytania bajek oraz ich tworzenia za pomocą pacynek.
Dzieci świetnie wcieliły się w znane im role. Pani Irenka przeprowadziła także konkurs, gdzie dzieci odgadywały z jakiej bajki są prezentowane przez Panią Irenkę postacie. Na koniec dnia, zatańczyliśmy wspólnie WALCZYKA TYROLSKIEGO, wyobrażając sobie, że jesteśmy w Sali Balowej, jednego z licznych bajkowych zamków.

Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny na narysowanie Postaci z bajki. Prace były różnorodne i ciekawie wykonane. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. TO BYŁ BARDZO BAJKOWY DZIEŃ.

 

 

Dzień postaci z Bajek organizowały:

  • K. Konstańczuk- Jancewicz,
  • I. Sznabel,
  • B. Gaweł.

Oto galeria zdjęć z wydarzenia

p. Bożena Gaweł