Fascynujący świat mrówek – 21-03-2019

Wraz z nadchodzącą wiosną przyroda budzi się do życia. Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie klas młodszych wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez Mistrza pszczelarstwa Aleksandra Rębacza pod tytułem „Fascynujący Świat Mrówek„. W czasie godzinnych warsztatów, działając na wszystkie zmysły (wzrok, słuch, zapach, smak), w otoczeniu teatralnej scenografii i licznych akcesoriów uczestnicy zostali wprowadzeni w fascynujący i tajemniczy świat tych pracowitych i niesamowicie silnych owadów. Uczniowie dowiedzieli się również, co łączy pszczoły z mrówkami i dlaczego pszczelarze tyle o nich wiedzą.

Okazało się, że świat mrówek jest rzeczywiście zaskakujący i fascynujący. Przejdź do galerii.

p. Alina Andruszkiewicz
p. Joanna Budna