Godziny dostępności nauczycieli

Terminy godzin dostępności nauczycieli II półrocze 2023/2024
Lp NAZWISKO I IMIĘ co tydzień (dzień tygodnia, godzina, sala ) co drugi tydzień licząc od:
29.01.2024 r. 05.02.2024 r.
1 Andruszkiewicz Alina środa, 7.40-8.40, pokój naucz.
2 Barańska Adrianna poniedziałek, 13.35-14.35, s.102A
3 Biczyk Jacek wtorek, 10.40-11.40, pokój naucz.
4 Bielida Andrzelika poniedziałek, 10.00-10.30,
5 Biłyk-Woźniak Beata pierwszy poniedziałek miesiąca, 16.25-17.25, s. 115
6 Binder Marta wtorek, 10.30-11.30, pokój naucz.
7 Bolesta Barbara środa, 16.00-17.00, biblioteka
8 Brewińska Teresa czwartek, 7.30-8.30, pokój naucz.
9 Budna Joanna środa, 14.40-15.40, s.6A
10 Budzińska Emilia wtorek, 6.50-7.50, s.111
11 Chudzik Krystyna piątek, 9.35-10.35, pokój naucz.
12 Czacharowska Jolanta środa, 9.45-10.45, s.8
13 Czerczak Agnieszka wtorek, 7.30-8.00, s.202
14 Dobrowolska Barbara wtorek, 13.35-14.35, kantorek WF
15 Erkan Izabela poniedziałek, 9.35-10.35, pokój naucz.
16 Fajdek Dorota wtorek, 13.35-14.35, pokój naucz.
17 Garus Dorota wtorek, 7.30-8.00, s.203
18 Gaweł Bożena wtorek, 10.40-11.40, pokój naucz.
19 Gołda Piotr poniedziałek, 12.35-13.35, czytelnia
20 Grzechnik Elżbieta czwartek, 11.30-12.30, pokój naucz.
21 Imasz Bożena środa, 14.35-15.35, pokój naucz.
22 Jasińska Ewelina czwartek, 13.35-14.35, pokój naucz.
23 Jureńczyk Joanna czwartek, 11.35-12.35, pokój naucz.
24 Dąbrowska Elżbieta czwartek, 15.40-16.40, pokój naucz.
25 Kępa Anna środa, 14.35-15.35, pokój naucz.
26 Kowalczyk Anna piątek, 14.35-15.35, pokój naucz.
27 Krzyżanowska Beata czwartek, 12.35-13.35, pokój naucz.
28 Lesińska-Wardawy M. czwartek, 14.00-15.00, s 11
29 Lisiak Magdalena wtorek, 13.00-14.00, s.108
30 Litwiniuk Tomasz środa, 14.45-15.45, kantorek WF
31 Markiewicz Ewa środa 11.30-12.30, s.8
32 Markiewicz Katarzyna piątek, 10.35-11.35, pokój naucz.
33 Mikos Marzena środa, 14.30-15.30, s.6A
34 Milewska Monika piątek, 9.35-10.35, pokój naucz.
35 Młynek Karolina czwartek, 13.35-14.35, s.102A
36 Nicman Katarzyna środa, 7.50-8.50, pokój naucz.
37 Oleasz Dorota czwartek, 13.40-14.40, pokój naucz.
38 Oryga Zofia wtorek, 11.00-12.00, s.6
39 Ostowicz Małgorzata wtorek, 7.45-8.45, pokój naucz.
40 Ostrzyniewska M. wtorek, 14.00-15.00, biblioteka
41 Ościłowicz Dorota piątek, 12.35-13.35, pokój naucz.
42 Popławska Oksana środa, 10.30-11.30, s.9
43 Pryczek Maria wtorek, 15.00-16.00, s.117
44 Pyrgiel Magdalena piątek, 8.50-9.50, s.102A
45 Ratajczyk Anna środa , 8.00-9.00, s.108
46 Ratyńska-Sidor Elżbieta środa, 7.30-8.00, pokój naucz.
47 Sajnóg Tomasz czwartek, 10.45-11.15, pokój naucz.
48 Sikora Maria poniedziałek, 17.30-18.30, s.9
49 Sochacka Małgorzata wtorek, 8.50-9.50, pokój naucz.
50 Spałek Renata poniedzialek, 8.00.9.00, pokój naucz.
51 Spychała Katarzyna wtorek, 7.00-8.00, gab. Dyrektora
52 Staroń Laura czwartek, 9.40-10.10, pokój naucz.
53 Stawiarz Monika piątek, 11.30-12.30, pokój naucz.
54 Stokowska Katarzyna poniedziałek, 10.45-11.45, pokój naucz.
55 Szczeblewska Jolanta poniedziałek, 14.40-15.40, pokój naucz.
56 Sznabel Agnieszka czwartek, 10.35-11.35, pokój naucz.
57 Sznabel Irena piątek, 15.45-16.45, s.9
58 Sznabel Maksymilian poniedziałek, 10-40-11.40, pokój naucz.
59 Szumowski Robert środa, 12.35-13.35, kantorek WF
60 Urbaniak Ireneusz środa, 7.50-8.50, kantorek WF
61 Urbanowska Grażyna wtorek, 10.00-11.00, biblioteka
62 Wilim Maria czwartek, 7.00-8.00, pokój naucz.
63 Wilkołaska Barbara poniedziałek, 7.00-8.00, pokój naucz.
64 Wiśniewska Katarzyna poniedzialek, 8.00.9.00, pokój naucz.
65 Wodkowska-Wranicz G. czwartek, 13.35-14.45, pokoj naucz.
66 Wojewoda Mariola czwartek, 12.35-13.35, pokój naucz.
67 Woźniakowska M. poniedziałek, 8.50-9.50, pokój naucz.
68 Wus Iwona czwartek, 12.35-13.35, pokój naucz.
69 Wysocka Anna czwartek, 7.50-8.50, pokój naucz.
70 Zalewska Anna czwartek, 11.50-12.50, pokój naucz.
Terminy godzin dostępności nauczycieli I półrocze 2023/2024
Lp NAZWISKO I IMIĘ co tydzień (dzień tygodnia, godzina, sala ) co drugi tydzień licząc od:
04.09.2023 r. 11 – 15.09.2023 r.
1 Andruszkiewicz Alina Piątek, 10.30-11.30, pokój naucz.
2 Barańska Adrianna Poniedziałek, 12.30-13.30
3 Biczyk Jacek Wtorek, 10.35-11.35
4 Bielida Andrzelika Ponedzialek, 10.00-10.35
5 Biłyk-Woźniak Beata Pierwszy poniedziałek miesiąca, s. 214
6 Binder Marta Środa, 11.30-12.30
7 Bolesta Barbara Czwartek, 16.00-17.00, biblioteka
8 Brewińska Teresa Wtorek, 9.40-10.40, pokój naucz.
9 Budna Joanna Poniedziałek, 13.30-14.30, s.6A
10 Budzińska Emilia Wtorek, 6.50-7.50, s. 111
11 Chudzik Krystyna Piątek, 9.35-10.35
12 Czacharowska Jolanta Środa, 9.45-10.45, s.10
13 Czerczak Agnieszka Wtorek, 7.30-8.00, s. 011
14 Dobrowolska Barbara Wtorek, 14.40-15.40, kantorek WF
15 Erkan Izabela Środa, 10.30-11.30, s. 6
16 Fajdek Dorota Czwartek, 9.30-10.30
17 Garus Dorota Wtorek, 7.30-8.00, pokój naucz.
18 Gaweł Bożena Wtorek, 10.40-11.40
19 Gołda Piotr Środa, 10.30-11.30, czytelnia
20 Grzechnik Elżbieta Poniedziałek, 11.40-12.40
21 Imasz Bożena Środa, 11.50-12.50
22 Jasińska Ewelina Czwartek, 13.50-14.50
23 Jureńczyk Joanna Poniedziałek, 12.50-13.50
24 Kaliszek Renata Piątek, 15.35-16.35, s. 212
25 Kępa Anna Piątek, 12.35-13.35, pokój naucz.
26 Kowalczyk Anna Wtorek, 13.35-14.35, pokój naucz.
27 Krzyżanowska Beata Środa, 8.45-9.45, pokoj naucz.
28 Lesińska-Wardawy M. Czwartek, 15.00-16.00, pokój naucz.
29 Lisiak Magdalena Wtorek, 13.00-14.00, s.108
30 Litwiniuk Tomasz Wtorek, 14.35-15.35, kantorek WF
31 Markiewicz Ewa Środa, 11.30-12.30, s.10
32 Markiewicz Katarzyna Wtorek, 12.00-13.00, pokój naucz.
33 Mikos Marzena Wtorek, 13.40-14.40, s. 6A
34 Milewska Monika Środa, 8.50-9.50
35 Młynek Karolina Czwartek, 13.30-14.30 (od 18 IX)
36 Nicman Katarzyna Środa, 8.50-9.50
37 Oleasz Dorota Czwartek, 11.35-12.35
38 Oryga Zofia Wtorek, 11.00-12.00, s.6
39 Ostowicz Małgorzata Wtorek, 10.45-11.45
40 Ostrzyniewska M. Wtorek, 114.00-15.00
41 Ościłowicz Dorota Środa, 12.35-13.35
42 Popławska Oksana Środa, 10.30-11.30, s.14
43 Pryczek Maria Wtorek, 15.00-16.00
44 Pyrgiel Magdalena Poniedziałek, 8.00-9.00
45 Ratajczyk Anna Środa, 9.00-10.00, s.108
46 Ratyńska-Sidor Elżbieta Środa, 7.30-8.00, s.214
47 Sajnóg Tomasz Czwartek, 110.45-11.45
48 Sikora Maria Poniedziałek, 17.30-18.30
49 Sochacka Małgorzata Czwartek, 9.40-10.40
50 Spałek Renata Poniedziałek, 14.35-15.35
51 Spychała Katarzyna Wtorek, 7.00-8.00, gab. dyrektora
52 Staroń Laura Poniedziałek, 9.50-10.50
53 Stawiarz Monika Wtorek, 8.50-9.50
54 Stokowska Katarzyna Poniedziałek, 11.35-12.35
55 Szczeblewska Jolanta Poniedziałek, 15.35-16.35
56 Sznabel Agnieszka Wtorek, 11.35-12.35
57 Sznabel Irena Piątek, 15.30-16.30, s.14
58 Sznabel Maksymilian Środa, 9.50-10.50
59 Szumowski Robert Wtorek, 13.40-14.40
60 Urbaniak Ireneusz Piątek, 7.50-8.50, pokój naucz.
61 Urbanowska Grażyna Wtorek, 11.00-12.00
62 Wilim Maria Czwartek, 12.35-13.35, pokój naucz.
63 Wilkołaska Barbara Poniedziałek, 7.00-8.00
64 Wiśniewska Katarzyna Wtorek, 15.35-16.35, s. 011
65 Wodkowska-Wranicz G. Czwartek, 10.30-11.30
66 Wojewoda Mariola Środa, 11.50-12.50
67 Woźniakowska M. Poniedziałek, 8.50-9.50, pokój naucz.
68 Wus Iwona Piątek, 9.45-10.45, pokój naucz.
69 Wysocka Anna Poniedziałek, 7.50-8.50, s. 209
70 Zalewska Anna Czwartek, 12.50-13.50, pokój naucz.