Goście z sąsiednich przedszkoli

1.02.2018r. i 2.02.2018r gościliśmy w naszej szkole dwie grupy 5- latków z Przedszkola nr 292 ul. Walecznych 4/6 oraz z Przedszkola nr 178 „Kolorowa Kraina” ul. Londyńska 10.
Dzieci z klas „0a” i „1a” przygotowały dla swoich gości kilka niespodzianek. Na początku spotkania przedstawiliśmy się sobie nawzajem, a następnie uczniowie wystawili przygotowane przez nich przedstawienie jasełkowe, potem wspólnie się bawiliśmy w zabawy muzyczno-ruchowe oraz oprowadziliśmy przedszkolaki po naszej szkole. Na zakończenie pochwaliliśmy się naszym pięknym placem zabaw, na którym spędziliśmy wspólnie trochę czasu. Na pożegnanie każdy z przedszkolaków otrzymał od nas upominek-papierowego bałwanka, który zabrał ze sobą do swojego przedszkola.
Zdjęcia w galerii

opracowała Katarzyna Rachoń