Jak to było…?

W dniach 19-21.09.2018 r. uczniowie klas 7a, 7b oraz 7c uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym, który odbył się w Hotelu Ostoja Sport Resort w Januszkowie. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja zespołów klasowych i międzyoddziałowych, ale również zachęcenie uczniów do uprawiania sportu i aktywnej formy spędzania czasu na Pojezierzu Mazurskim. Na wyjeździe uczniowie mieli szereg różnorodnych zajęć m.in. zajęcia z improwizacji, park linowy, kajaki, Archery Tag, gry terenowe, parkour i wiele, wiele innych, dzięki którym mogli się świetnie poznać i zintegrować. Wieczorami uczniowie mieli zorganizowane ognisko oraz dyskotekę 🙂
Pogoda sprzyjała, więc wyjazd udał się w 100%. Wszyscy wrócili do Warszawy z uśmiechem na twarzy. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z naszego wyjazdu.

p. Kamil Baranowski