Koduj z Gigantami

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

w związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami  zachęcamy Państwa do umożliwienia uczniom udziału w bezpłatnych warsztatach programowania, które odbędą się w ramach wydarzenia.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach, które odbyły się we wrześniu 2018, lutym 2018 oraz wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 3500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 2-17.02.2019 r. w 25 miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Gliwice, Wrocław, Poznań, Łódź, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Rzeszów, Białystok, Lublin, Sosnowiec, Radom, Dąbrowa Górnicza, Chełm, Zamość, Kościerzyna, Grodzisk Mazowiecki, Ostrów Wielkopolski, Jasło.

W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 1700 uczniów.

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Patronatem Honorowym Prezydentów Miast, w których odbywać się będą Warsztaty.

Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania zależy nam, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów.  

(…)

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo materiały promocyjne w postaci biuletynu informacyjnego, banera i plakatu:

https://we.tl/t-rsRW6FgdV7

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl bądź telefoniczny: +48 882 128 581

 Pozdrawiamy Serdecznie,

Giganci Programowania