Koduj z GIGANTAMI

Szanowni Państwo,

w związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami przekazujemy Uczniom i Rodzicom informacje o bezpłatnych warsztatach programowania, które odbędą się w ramach wydarzenia.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. Od 2017 z sukcesem odbyły się dwie edycje wydarzenia, w których wzięło udział prawie 2000 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 8-23 września w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Lublinie, Kielcach i Rzeszowie. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 2000 uczniów.

Organizatorzy mają zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objął Minister Edukacji Narodowej, a także Prezydenci Miast, w których odbędą się Warsztaty.

Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania organizatorom zależy, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów.

W załączeniu biuletyn informacyjny o wydarzeniu oraz plakat. biuletyn_KZG

Informacje o akcji oraz formularz zapisowy (dostępny od 1 września) można znaleźć na stronie internetowej:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami

Na podstawie maila od pani Agaty Olejnik – Giganci Programowania