KONKURS ARTYSTYCZNY

Warszawska Rada Kobiet wraz z Biurem Edukacji, Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej oraz Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Muzeum Sztuki Nowoczesnej zapraszają dzieci i młodzież warszawskich szkół do udziału w konkursie artystycznym popularyzującym ideę języka równościowego ze względu na płeć (feminatywy).

Adresatkami i adresatami konkursu są uczennice i uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych:

• dziecięcej – klasy I – VI szkoły podstawowej oraz
  • młodzieżowej – od klasy VII szkoły podstawowej do klasy końcowej szkoły  ponadpodstawowej.

W Konkursie oceniane będą wyłącznie samodzielnie wykonane i nadesłane/dostarczone prace plastyczne, filmowe. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym Regulaminie Konkursu popularyzującego ideę języka równościowego ze względu na płeć (feminatywy) poprzez prace artystyczne.

Termin składania prac upływa z dniem 23 czerwca 2023 r. Realizatorem konkursu jest Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej.

Regulamin i załączniki będą również dostępne na stronach internetowych organizatorów konkursu.

Regulamin_konkursu_feminatywy_2023