Konsultacje w klinice dla osób jąkających się

Szanowni Rodzice,

Klinika Leczenia Jąkania organizuje bezpłatne konsultacje neurologopedyczno-psychologiczne dla osób jąkających oraz wykład/szkolenie dla pedagogów, nauczycieli, wykładowców, psychologów i logopedów. Spotkanie jest przeznaczone dla mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości i jest ono całkowicie bezpłatne dla każdego uczestnika. Na każdym spotkaniu z tego cyklu poruszą inny temat, tym razem będzie to: Osoba jąkająca – wyzwanie diagnostyczne i terapeutyczne

Tradycyjnie w marcu zaprasza na kolejne spotkanie prowadzone w ramach cyklu „POROZMAWIAJMY O JĄKANIU”. Tematem, który Klinika zamierza podjąć, jest kontekst prowadzenia działań diagnostycznych i terapeutycznych dla osób jąkających (się).(…)

W programie spotkania znajduje się: wykład (na który zapraszamy nauczycieli, pedagogów, psychologów, wykładowców i logopedów oraz studentów zainteresowanych tym zagadnieniem) a także konsultacja logopedyczno – psychologiczna dla osób jąkających. Dla udziału w wykładzie nie jest konieczne posiadanie wiedzy specjalistycznej.

PROGRAM DNI OTWARTYCH:

Konsultacja i wykład prowadzone będą w siedzibie Kliniki Leczenia Jąkania w Warszawie przy ul. Plastycznej 7 w dniu 16.09.2018 roku w godzinach 09:00 – 19:00

  • 09:00 – konsultacja (bezpłatna) dla osób jąkających się
  • 16:30 – wykład na temat: „Osoba jąkająca – wyzwanie diagnostyczne i terapeutyczne

Dla udziału w badaniu diagnostycznym konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem:
22 621 39 41; 501 619 643. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla każdego uczestnika.

Klinika Leczenia Jąkania w Warszawie
Neurologopeda mgr Ewa Galewska
02-449 Warszawa, ul. Plastyczna 7
tel. 22 621 39 41; 501 619 643
www.jakanie.pl