Koronawirus. Jak się czujesz? Porozmawiajmy o emocjach – webinar dla młodzieży

Drodzy Uczniowie,

w tym trudnym i dziwnym czasie, w którym się znaleźliśmy wielu z Was może odczuwać lęk, niepokój, niepewność. Po pierwszej euforii, że nie trzeba chodzić do szkoły, z pewnością jesteście już znudzeni siedzeniem w domu, brakiem kontaktu z rówieśnikami. Z dnia na dzień wielu z Was musiało zmienić swój dotychczasowy tryb życia – nie możecie uprawiać ulubionych sportów, chodzić do kina, spotykać się z przyjaciółmi, brać udziału w różnych wydarzeniach. Przed Wami stanęły nowe wyzwania: musicie poradzić sobie ze zdalną nauką, organizować sobie dzień, dzielić swój cały czas i przestrzeń z rodzeństwem i rodzicami.

Jeśli znajdziecie czas i ochotę, to zachęcam Was do wzięcia udziału w bezpłatnym Webinarze dla młodzieży organizowanym przez Uniwersytet SWPS na temat: Koronawirus. Jak się czujesz? Porozmawiajmy o emocjach.

Webinar odbędzie się 09.04.2020r. w godz. 18.00- 19.00. Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Poniżej podaję link do zapisów:

https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/403-webinarium/21444-koronawirus-jak-sie-czujesz-porozmawiajmy-o-emocjach-webinar-dla-mlodziezy

Pozdrawiam Was serdecznie,

Magdalena Lisiak – psycholog szkolny