Maj w bibliotece szkolnej

Skończył się najpiękniejszy miesiąc w roku – maj, a w maju tyyyle się działo w bibliotece ???

Chodziliśmy na warsztaty plastyczne do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej. PBW zaprosiła nas również na matematyczny pokój zagadek ? i… do escape room-u pt. ,, Biblioteka pod czarnym kotem” ???
  Nasza zaprzyjaźniona Biblioteka na Meksykańskiej gościła nas w maju wielokrotnie na bardzo ciekawych lekcjach bibliotecznych.
  Byliśmy również w wydawnictwie ,,Dwie siostry”, gdzie dowiedzieliście się, jak powstaje książka.
  W czwartek, 19 maja, odbyło się w naszej szkole spotkanie, które na pewno zapadnie na długo w pamięć uczestników. Tomasz Sobania, nazywany również Polskim Forrestem Gumpem, opowiedział niesamowitą historię swojego życia. Książki Pana Tomka mamy w naszej bibliotece i po spotkaniu z autorem są to tytuły, o które najczęściej pytacie.
  Nie mogliśmy zapomnieć o naszych najmłodszych czytelnikach, dlatego razem z Nimi i dla Nich czytaliśmy Jeżycjadę.
  No i na koniec konkurs Piosenki o Warszawie, który lubimy, jesteśmy współorganizatorkami i mamy wobec niego poważne plany w przyszłym roku, ale to na razie sekret ?
  Ufff, trochę się działo ? A teraz już czerwiec i czas na zwrot książek do biblioteki ? Mamy dla Was dobrą wiadomość. W ramach NPRC, jeśli rozliczycie się ze wszystkich wypożyczonych książek i podręczników, będziecie mogli wypożyczyć książki na wakacje ???
  Jeśli myślicie, że w czerwcu w bibliotece nic nie będzie się działo, to się mylicie ???
Wasza Biblioteka ❤️
Biblioteka na Meksykańskiej ❤️