Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To doskonała okazja, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają rozmaite organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym.

W naszej szkole działa ponad 100 wolontariuszy, którzy biorą udział w różnych akcjach na terenie szkoły, dzielnicy i miasta. Dziś podczas Apelu z okazji ich święta Dyrektor naszej szkoły p. Katarzyna Spychała  wręczyła wolontariuszom dyplomy i medale za pomoc w Biegu Niepodległości oraz dyplomy za działalność na rzecz Warszawskiego Hospicjum Domowego.
DRODZY WOLONTARIUSZE,
DZIĘKUJEMY WAM ZA WASZE WIELKIE SERCA
– NIE USTAWAJCIE W CZYNIENIU DOBRA!
p. Dorota Ościłowicz