Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych

W dniu 17.09.2019 r. grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę w Mistrzostwach Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych.

Uczennice:

Bem Julia – 7a, Bajkowska Kinga, Księżopolska Alicja, Pałka Magda, Terek Nadia – 7b , Witkowska Hanna, Kociszewska Natalia, Dziankowska Kaja, Kamińska Zuzanna, Murawska Maja, Bednarska Amelia, Małka Zofia, Liebchen Oliwia – 8a, Tomoń Matylda, Wozba Julia – 8b.

 

 

Uczniowie:

Lamparski Nikodem – 5b,  Zawadzki Karol – 7a, Krać Tymoteusz, Nockowski Jakub, Ruta Mateusz, Manikowski Marcel, Rydzewski Jakub, Sobczak Jan – 7b, Jopkiewicz Antoni  – 8a, Jurczak Mateusz – 8b, Kuligowski Hubert – 8c.

 

Pięcioro uczniów: Bem Julia 7a, Terek Nadia 7b, Kamińska Zuzanna 8a i Witkowska Hanna 8a, Jurczak Mateusz zajęli wysokie miejsca i zakwalifikowały się do Mistrzostw Warszawy
w tej dyscyplinie.

p. Barbara Dobrowolska