Nabór do grupy teatralnej na Pradze Południe

Nabór do grupy teatralnej ogłasza p. Alicja Brudło (Stowarzyszenie Pedagogów Teatru)
MIĘDZYPOKOLENIOWY PATROL MIEJSKI
Stowarzyszenie Pedagogów Teatru poszukuje miłośników i miłośniczki miasta, którzy chcą spędzić czas w sąsiedzkim gronie i wspólnie podjąć się teatralnego wyzwania!
Żeby wziąć udział w projekcie wystarczy mieć co najmniej 12 lat (górna granica wieku nie obowiązuje) i przesłać swój formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://bit.ly/2UdDO7k do 16 września. Aktualnie zostały 4 ostatnie miejsca w grupie! Liczy się kolejność zgłoszeń

Udział jest bezpłatny!

O projekcie: Międzypokoleniowy Patrol Miejski to inicjatywa Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, do której zaproszeni są mieszkańcy Pragi Południe. Na cykl spotkań prowadzonych przez doświadczone pedagożki i instruktorki teatralne składają się:

▫️warsztaty teatralne
▫️spotkania z miejskimi ekspertami
▫️wyprawy i działania w przestrzeni miejskiej
▫️przygotowanie pokazu finałowego

Harmonogram: Warsztaty będą się odbywać w kameralnym, maksymalnie 12-osobowym gronie. Spotykamy się w Miejscu Akcji na ul. Paca 40  i/lub w LUB/LABie na ul. Lubelskiej 30/32 w każdą środę popołudniu w następujących terminach: 18.09, 25.09, 2.10, 9.10, 16.10, 23.10, 30.10, 6.11, 13.11, 20.11, 27.11

Finansowanie: www.pedagodzyteatru.pl