Niezwykły grudzień w klasie 1a

Choć rozpoczął się styczeń nowego 2022 roku, mile wspominamy ostatni miesiąc poprzedniego roku. Grudzień był w naszej klasie miesiącem pełnym wrażeń i niespodzianek. Najpierw odwiedzili nas cyrkowcy. Dzięki nim poznaliśmy niektóre sztuczki i ciekawostki związane z cyrkiem. Próbowaliśmy niektóre z nich powtórzyć, choć nie było łatwo. Potem zostaliśmy przyrodnikami. W szklanym słoju posadziliśmy śliczne, małe choineczki, które ozdobiliśmy sztucznym śniegiem, kolorowymi bombeczkami i malutkim światełkiem. Nasze przyrodnicze kompozycje z radością zabraliśmy do domu, w którym cieszyły widokiem naszych rodziców. Spotkaliśmy się również na naszej pierwszej, klasowej Wigilii. Po złożeniu życzeń mogliśmy zaśpiewać wspólnie kolędy i popróbować różnych, przepysznych smakołyków.

galeria

A. Andruszkiewicz

M. Ignaczewska