Nim wybierzesz szkołę…

Szanowni Państwo

Z uwagi na zbliżający się trudny dla uczniów wybór dalszego kierunku kształcenia grupa rodziców przy współudziale młodzieży z klas gimnazjum i szkoły podstawowej, stworzyła portal www.wybieramszkole.pl, który ma na celu ułatwienie poszukiwania właściwej szkoły/klasy średniej podczas rekrutacji na rok 2019/2020 w zależności od kończonej szkoły (podstawowa czy gimnazjum).

Funkcjonalność portalu jest duża – zapewnia wyszukiwanie szkół, m.in. po:

  • typie szkoły (liceum, technikum, szkoła branżowa),
  • lokalizacji (dzielnice, wybrany obszar),
  • rankingach,
  • przedmiotach rozszerzonych,
  • dniach otwartych

Uczeń może również obliczyć sobie prognozowane punkty, oraz zobaczyć progi punktowe z rekrutacji z ubiegłego roku.

Obecna oferta edukacyjna poszczególnych klas (rozszerzenia, przedmioty punktowane) na rok szkolny 2019/2020 dla m.st.Warszawy została pozyskana podczas Targów Edukacji PERSPEKTYWY oraz z informacji znajdujących się na stronach internetowych poszczególnych szkół a także umieszczonych tam Regulaminach Rekrutacji.

Dane są aktualizowane zgodnie z pojawiającymi się informacjami na stronach szkół lub na stronie biura edukacji.

 

Zapraszam do odwiedzenia strony: https://www.wybieramszkole.pl/, i polubienia nas na FB: https://www.facebook.com/WybieramSzkole/

 

Dorota Janusz
mama gimnazjalisty – współautor projektu
* Wszelkie zapytania i uwagi proszę kierować na adres: info@wybieramszkole.pl