Podchody po warszawsku – zaproszenie do udziału w projekcie

Dzień dobry,
Serdecznie zapraszam do udziału w projekcie „Podchody po warszawsku”.

PODCHODY PO WARSZAWSKU 
inicjatywa dla dzieci i rodzin z Warszawy i okolic.

Impulsem do stworzenia projektu „Podchody po warszawsku” było spostrzeżenie, że dzieci z Warszawy nie znają swojego miasta, jego historii, architektury oraz specyfiki. Chcemy dać małym mieszkańcom Warszawy i nie tylko, możliwość poznania swojego miasta w atrakcyjnej dla nich formie.

Każde spotkanie podzielone będzie na półtoragodzinną część spacerową, podczas której uczestnicy poznają warszawskie Stare Miasto wykorzystując przy tym interaktywną kartę edukacyjną oraz półtoragodzinną część warsztatową, która stanie się okazją do przetworzenia zapamiętanych obrazów i wrażeń w plastyczne dzieła. Z powstałych prac utworzymy profesjonalną ekspozycję zaprezentowaną następnie w Centrum Zdrowia Dziecka, tworząc w ten sposób platformę dziecięcego dialogu, w której to najmłodsi opowiadają o Warszawie swoim rówieśnikom.W planach mamy spacery rodzinne dla rodzin, które odbędą się w dniach:

  • 14.10.2018 – godz. 11:00,
  • 14.10.2018 – godz. 15:00,
  • 27.10.2018 – godz. 11:00.

Prosimy o zapisywanie się mailowo, pod adresem: szymon@stodzianie.pl

ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Działań Niekonwencjonalnych Stodzianie i organizacja przewodników warszawskich WAWstep

WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE
Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie
w ramach projektu „Patriotyzm Jutra”

ZAPRASZAMY NA STRONĘ PROJEKTU
http://podchodypowarszawsku.pl/

I na stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/400251840507335/?event_time_id=400251857174000&ti=cl

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału i przekazywania informacji dalej.

Szymon Gotowski, tel. kont. 883 240 735, szymon@stodzianie.pl

Stowarzyszenie Działań Niekonwencjonalnych: www.stodzianie.pl