Podsumowanie akcji Zima w mieście.

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Minęły ferie i mam nadzieję, że wypoczęci wrócicie do szkoły. Myślę, że każdy znalazł coś dla siebie interesującego i ciekawego. Bardzo się cieszę, że uczniowie korzystający z akcji „Zima w mieście” w naszej szkole wzięli udział w konkursach: plastycznym i tenisa stołowego, zdobywając główne nagrody. Serdecznie wszystkim gratuluję!

Dziękuję rodzicom za zaufanie, że oddali nam pod opiekę swoje pociechy oraz wszystkim wychowawcom, którzy dbali o bezpieczeństwo dzieci.

Nie mogę również zapomnieć o całym personelu naszej szkoły: Dyrekcji, pracownikach kuchni i administracji oraz tych, którzy dbali o porządek.

Bardzo dziękuję wszystkim za współpracę.

minigaleria z drugiego tygodnia akcji

Koordynator: Marzena Mikos