Podsumowanie akcji „Zima w Mieście 2018”

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła w dniach 15.01 – 26.01.2018 przeprowadziła akcję „Zima w mieście.” Dzieci miały możliwość aktywnie uczestniczyć w  zajęciach  wokalno-muzycznych, tanecznych, komputerowych, kreatywnych, zręcznościowych, grach planszowych oraz z Robotyki Lego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia lepienia z gliny, z lukru oraz tworzenia witraży. Wzięły udział w wycieczkach do Ogrodu Zoologicznego, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Wojska Polskiego. Dzieci miały również możliwość obejrzenia wystawy budowli z klocków Lego na Stadionie Narodowym. Uczniowie uczestniczyli także w seansach filmowych w pobliskim ognisku pracy pozaszkolnej. Zapewniona mieli aktywność ruchową zarówno na powietrzu, jak i w sali gimnastycznej, mając również do dyspozycji stoły do tenisa. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach na pływalni „Wodnik” i Kręgielni oraz lodowisku. Wzięły udział w Dzielnicowym Konkursie Wokalnym „My się zimy nie boimy” oraz w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym „Olimpijskie impresje”, zdobywając liczne nagrody. Odbyło się także spotkanie z policjantami na temat: „Bezpieczne ferie.” Na zakończenie uczestnicy akcji „Zima w mieście” otrzymali drobne upominki w postaci breloczków. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za zorganizowanie akcji, wszystkim nauczycielom, którzy dbali o bezpieczeństwo i dobry humor dzieci, paniom z kuchni, które rozpieszczały wszystkich pysznościami i przede wszystkim samym uczniom i ich rodzicom za dobre i miłe słowa.
Mamy nadzieję, że wszyscy doskonale się bawili i zapraszamy na kolejne akcje.

W imieniu organizatorów p. Marzena Mikos – autorka zdjęć w galerii