Programuj z królikiem w PIXBLOCKS i weź udział w WYZWANIU!!!

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w międzynarodowym konkursie programistycznym Pix Programming Challenge.

Właśnie ruszyły rejestracje do 3. polskiej edycji konkursu. Uczniowie mogą już teraz zarejestrować się do jednej z 3 GRUP WIEKOWYCH. Obecność rodzica przy logowaniu się ucznia jest potwierdzeniem zgody na udział. Rejestracja jest w pełni darmowa (wewnątrz aplikacji pixblocks), a na najlepszych czekają nagrody, w tym komputery i klawiatury gamingowe od Razer™.

Przydatne linki:

REJESTRACJA
ZAKRES WIEDZY
HARMONOGRAM

W poprzedniej edycji w konkursie wzięło udział 20 tys. uczniów i uczennic polskich szkół, co czyni Pix Programming Challenge największym szkolnym programistycznym konkursem w Polsce. Mamy nadzieję, że i tym razem udowodnimy, że Polska ma najzdolniejszych młodych programistów na świecie.

Życzę Wam powodzenia!
dr Krzysztof Krzywdziński
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

na terenie szkoły informacji udzielają
p. Marzena Lesińska-Wardawy
p. Renata Spałek