Rada Rodziców – szafki

Drodzy Rodzice,

W szkole naszym dzieciom potrzebne są szafki, w których mogłyby przechowywać swoje rzeczy (np. książki, przybory szkolne, prace, itp.). Takie szafki już znajdują się na korytarzach, niestety jest ich zbyt mało i nie każde dziecko ma szafkę do swojej dyspozycji. Bardzo nam zależy na tym, aby każde dziecko miało taką szafkę. Niestety ani szkoła, ani też Rada Rodziców nie ma zasobów finansowych pozwalających na zakup brakujących szafek.
Poszukujemy więc sponsora.
Aktualnie brakuje 128 szafek. Produkowane są one w modułach po szesnaście szafek.
Potrzeba zatem 8 modułów. Koszt jednego modułu to ok. 1625 zł.
Drodzy, jeśli znacie kogoś (firmę, organizacje, osobę, itp.), kto mógłby sfinansować zakup tych szafek, lub jednego czy kilku modułów – bardzo prosimy o kontakt mailowy z Radą Rodziców.
Jeśli potencjalni sponsorzy chcieliby uzyskać w zamian jakieś korzyści, np. reklamę, dajcie znać, jesteśmy otwarci na propozycje.

Prosimy o pomoc bo szafki naprawdę są potrzebne.

Z pozdrowieniami,
Rada Rodziców