Rekrutacja do zerówki i klas I – na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice!

Miasto Stołeczne Warszawa w dniu 24 stycznia 2020r. ogłosi zasady naboru oraz terminarz rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Rekrutacja prowadzona będzie od 3 marca przy wykorzystaniu elektronicznego systemu naboru. Wiemy, że dla każdego rodzica wybór szkoły dla dziecka jest bardzo ważną decyzją, więc warto przed jej podjęciem poznać ofertę placówek. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej szkoły, pokazać nasze zasoby, osiągnięcia i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Zapraszamy na dzień otwarty szkoły w środę 26 lutego o godz. 17.00.

Ramowy program dnia otwartego:

  • 17.00 – spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły (sala gimnastyczna)
  • Od 17.00 do 19.00 zwiedzanie szkoły, gry i zabawy dla najmłodszych, doświadczenia fizyczno-chemiczne dla starszych, gry językowe, quizy, zagadki dla wszystkich chętnych.
  • Od 17.00 na poziomie szatni koncert Szkoły Rocka
  • Od 18.00 zabawy sportowo-rekreacyjne w sali gimnastycznej

I wiele innych atrakcji!

Serdecznie zapraszamy!!!

Społeczność szkolna SP-373