Klasa 4

Uwaga,

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczynamy nabór do klas czwartych na rok szkolny 2019/2020.

Szkoła Podstawowa nr 373 przy ul. Angorskiej 2
zaprasza na dzień otwarty 20 lutego 2019 r.
od godz. 17.30!

Jeśli nie chcesz być w przepełnionej szkole,
przenieś się do nas do klasy IV!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szanowni Rodzice Kandydatów,
tj. uczniów obecnych klas III i obecnych klas VI szkoły podstawowej.

Informujemy, że zgodnie z przepisami mogą Państwo ubiegać się o przyjęcie dziecka z dniem 1 września 2019 r. do klasy IV lub klasy VII do Szkoły Podstawowej nr 373 czyli jednej ze szkół podstawowych, powstałych z przekształcenia gimnazjum.

wpis z 24 stycznia 2019 r.

Oto niezbędne dokumenty (docx):

Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy złożyli deklarację przeniesienia dziecka do klasy IV naszej szkoły na spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 24 kwietnia o godzinie  18.30 w Szkole Podstawowej nr 373 ul. Angorska 2. Na spotkaniu zbierzemy informacje dotyczące wyboru drugiego języka, potrzeby organizacji zajęć religii i etyki, zapisania dziecka do świetlicy itp. Przedstawimy Państwu wstępny podział na klasy i postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Dyrekcja SP373,
Warszawa, dnia 13 kwietnia 2018r.