Relacja z Festynu w Sp373

FESTYN 12 MAJA 2018 ROKU przygotowali rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Wszystkie nagrody do konkursów i przedmioty do licytacji ufundowali rodzice uczniów naszej szkoły.  Impreza była bardzo udana. Dopisała nie tylko pogoda, ale również i goście. Wśród  nich była nie tylko społeczność szkolna, ale również sąsiedzi, znajomi, przedstawiciele lokalnych firm.

W programie festynu można było zobaczyć m.in. : UKS Praskie Centrum Sportu Państwa Edyty i Rafała Majewskich z wielogodzinnymi zajęciami  sportowymi; Klub Sportowy Core Fitness Pana Przemysława Skibińskiego; Pierwsza pomoc i firma Fundamenti Pana Ariela Szczotoka; Księgarnia „Dwa koty”; Pyszne wypieki firmy „Zając w kapuście”; Wolontariusze z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji z Panią Justyną Kułakowską i psem Lotką z pokazem DogFrisbee oraz Murale, Występy artystyczne Zespołu tanecznego Legion – fundatora 1000 zł dla naszej szkoły; Zespół taneczny MMB; Szkoła Rocka z Panem Arkadiuszem Krupą, Lody tajskie Pana Bartłomieja Chmielewskiego;  Straż Pożarna Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza numer 5; Szkolne Koło Teatralne „Przebieralnia”; Gwiazdy wokalne naszej szkoły; Laureaci Turnieju tańca naszej szkoły; Liczne konkursy (w tym Turniej Rodzin) przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły). Można było wygrać wiele cennych nagród, wylicytować wspaniałą pamiątkę, zagrać w gry offline bez prądu, pomalować buźkę, zrobić sobie tatuaż…

Szkolne Koło Teatralne „Przebieralnia” zaprezentowało spektakl autorski Pani B. Biłyk – Woźniak „Cegła”.

O godzinie 10.45 odbył się mecz siatkówki: Rodzice – Nauczyciele.

Nasi utalentowani wokaliści zaprezentowali wiele wspaniałych utworów takich jak np:  Aleksandra Sędzielewska (7e): „Tyle słońca w całym mieście”, „Pogoda ducha”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Because of you”, „Halleluja”, Agnieszka Adamczyk, Małgosia Krawczyk(7c): „Uśmiechnięta wiosna”, Antonina Brykalska (7b): „Małgośka”, Maria Zahor (2b ): „To nie ja”,  Grażyna Gawin (2e): „Bez łez”, Karolina Kozielska: „Maj” , Grażyna Gawin, Karolina Kozielska: „Chodź pomaluj mój świat”, Aleksandra Sędzielewska: „Radość najpiękniejszych lat”  …. i wiele innych.

Nasi goście mogli zaspokoić głód i pragnienie w sektorze kulinarnym, który oferował kawiarenkę, grill, popcorn i lody tajskie…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z imprezy.

Skocz do galerii

p. Elżbieta Sakwarelidze