Serca dla Lenki

Nasza szkoła została nominowana do zabawy charytatywnej, której celem jest zebranie środków dla Lenki Mazur, chorej na SMA.
Lenka musi uzbierać prawie 10 mln zł !!! na kurację genową, najdroższym lekiem na świecie. Czasu zostało coraz mniej, a pieniążków wciąż brakuje.
#SercaLenki ❤️❤️❤️
Akcja polega na przedstawieniu serca dla Lenki, które jest symbolem dobroci wspaniałych osób niosących pomoc w ratowaniu przyszłości Lenki.
❤️ Zasady akcji: ❤️
Osoby biorące udział pokazują na swoim profilu zdjęcie lub nagranie z symbolem serca. Zdjęcie/nagranie oznaczamy hasłem #SercaLenki. Po wykonaniu zadania nominujemy min. 3 osoby, firmy lub instytucje. Nominowani mają 48h na wykonanie zadanie. Jeśli wykonają zadanie, wpłacają min. 5 zł, jeśli nie wykonają zadania, wpłacają min. 10 zł.
Zaczynamy! Dołącz jeśli chcesz!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Dedykowana zbiórce skarbonka, gdzie wszyscy mogą pomóc Lence, znajduje się na stronie www.siepomaga.pl/sercalenki
p. Dorota Ościłowicz

szkoły nominowane: