2018-02-23 Spotkanie z pisarzem – Tomaszem Sobanią

23 lutego 2018r. grupa 30 uczniów z klas 7a, 7b i 7c wybrała się do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej przy ul. Gocławskiej 4 na spotkanie autorskie z pisarzem młodego pokolenia Tomaszem Sobanią. Tomasz Sobania mimo młodego wieku (ma dopiero 19 lat), wydał już dwie książki „Speculo” i „Nowy świt”. Oprócz talentu pisarskiego ma również inne zdolności. Potrafi m. in. ciekawie opowiadać, co sprzyjało nawiązaniu bardzo dobrego kontaktu z młodzieżą. Dziewczęta i chłopcy z wielkim zaciekawieniem słuchali o drodze, jaką młody pisarz musiał przejść, aby napisać i wydać książki, o jego szerokich zainteresowaniach oraz planach na bliższą i dalszą przyszłość. Zadawali mnóstwo pytań. Po spotkaniu był czas na popisywanie książek oraz pamiątkowe zdjęcia.

Zdjęcia w galerii

p. Grażyna Urbanowska