„Świąteczna paczka” dla Rodzin z Naszej Szkoły

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,
Jak co roku w grudniu zaczynamy od jutra przepiękną akcję „Świąteczna paczka” dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej szkoły. Akcja trwa do piątku 13 grudnia (godzina 14.00). Zebrane (i podpisane np. klasa 5a) w klasach produkty przynosimy dnia 13 grudnia do stołówki szkolnej od godziny 14.00 do 14.30.

Prosimy o zbiórkę produktów w swoich klasach wychowawczych według poniższej listy:

1. konserwy mięsne, pasztet w puszkach
2. groszek, kukurydza, majonez
3. kakao
4. herbata
5. kawa
6. płatki śniadaniowe
7. mąka, kasze
8. cukier
9. słodycze
10. makarony
11. olej
12. ryż
13. proszek do prania ubrań kolorowych
14. proszek do prania białego
15. płyn do płukania
16. płyn do mycia naczyń
17. ściereczki
18. płyny do kąpieli
19. mydło
20. pasta do zębów
21. inne produkty zapakowane, nadające się do przechowywania bez lodówki.

Nikt z nas nie wie, kiedy będzie potrzebował pomocy. Pamiętajmy o tym, iż akcja ta jest całkowicie anonimowa.
Wiemy, że zawsze możemy polegać na społeczności naszej szkoły.

Przypominamy, iż najbliższa akcja 11.12. (środa) to jarmark świąteczny podczas zebrań – spotkań indywidualnych z rodzicami. Do udziału w nim zgłosiło się bardzo wielu chętnych. Wkrótce ogłoszę zamkniętą listę.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w dotychczasowych akcjach.

Pozdrawiamy wszystkich
Wolontariat SP 373