ŚWIETLICOWY DZIEŃ SPORTU

ŚWIETLICOWY DZIEŃ SPORTU

7 czerwca świetlica szkolna zorganizowała Dzień Sportu dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej, integrowania się klas oraz wzbogacenie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Dzieci, reprezentując swoje klasy,  miały szansę wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach. Dopisała pogoda i wspaniali kibice, a uczniowie chętnie brali udział w sportowej rywalizacji. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz słodki poczęstunek. 

Dziękujemy za oprawę muzyczną Pani Agnieszce i Panu Maksymilianowi oraz Panu Mateuszowi za wsparcie sędziowskie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i do codziennej aktywności fizycznej.

Organizatorzy

Irena Sznabel, Maria Sikora, Oksana Popławska, Marzena Mikos