Szkoła Rocka znów nadaje!

Zapraszamy dzieci z klas 0-3 na zajęcia muzyczne on line, organizowane przez Fundację „Szkoła Rocka”.  Codziennie nasz nauczyciel w wybranych godzinach czeka na Państwa dzieci na komunikatorze zoom.

Zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach, naprawdę warto:)

Proszę o wybór dowolnej godziny dogodnej dla Państwa i wejście w poniższe login i hasło (za każdym razem jest to ten sam link i hasło).

Zajęcia odbywają się w systemie on-line za pomocą komunikatora zoom poniżej numer i hasło zajęć:

ID 354 556 0582
Hasło – muzyka

Zajęcia poprowadzi Pan Dominik Opaliński. kontakt mailowy:
dominikopalinski@gmail.com

Zajęcia będą polegać na przekazywaniu wiedzy ogólnomuzycznej, ćwiczeniach rytmicznych oraz nauce gry na instrumencie. Formuła interaktywna z wykorzystaniem technik TIK dają szansę na poznanie zagadnień z zakresu wiedzy o muzyce, jak najbardziej zbliżonych do zagadnień realizowanych w szkołach artystycznych, a podanych z humorem z wykorzystaniem różnych zabaw o charakterze muzycznym.

Zajęcia rozpoczynamy od poniedziałku 15.06.2020 r. Będą trwały do końca sierpnia z możliwym przedłużeniem.

Zajęcia odbywać się będą w tygodniu zgodnie z następującym harmonogramem:

Czerwiec:

Pon, Wto, Czwartek, Piątek:

Środa:

14:00-14:40, 14:50-15:30.

Lipiec i Sierpień:

Od Poniedziałku do Piątku:

11:00-11:40,
11:50:12:30

Po wejściu zobaczą Państwo naszego nauczyciela, który będzie prowadził zajęcia w wyznaczonych wyżej godzinach.
Host czyli nasz nauczyciel będzie wpuszczał dzieci na spotkanie przez pierwsze 10 minut, następnie odbędzie się lekcja 30 minutowa.