uroczysta akademia z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i 159 rocznicy urodzin Patrona

Dnia 13 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i 159 rocznicy urodzin patrona naszej szkoły – I. J. Paderewskiego. Po przemówieniu pani dyrektor- Katarzyny Spychały oraz odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły, uczniowie klasy Va i VIIIc oraz niezawodnego chóru pod batuta p. Maksymiliana Sznabla zaprezentowali montaż słowno – muzyczny. Przypomniano burzliwa historię Polski i jej trudną drogę do odzyskania niepodległości. Uczczono również pamięć o patronie przypominając jego zasługi dla dzieła odbudowy Rzeczpospolitej. Widzowie mogli również obejrzeć prezentację wykonaną przez uczniów klasy VIII oraz dekoracje przygotowana przez p. B. Imasz.

Galeria zdjęć

p. Anna Wysocka