STRAJK NAUCZYCIELI

Szanowni Państwo!
Ze względu na fakt, że zdecydowana większość nauczycieli naszej szkoły przystąpi do ogólnopolskiego strajku – zapowiedzianego od 8 kwietnia do odwołania – proszę o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Nauczyciele, którzy nie będą uczestniczyli w strajku, zajmą się zorganizowaniem i przeprowadzeniem egzaminów gimnazjalnego i ósmoklasisty.
Jednocześnie informuję, że poniżej znajdą Państwo list Prezydenta m.st. Warszawy oraz informację i druki dotyczące ubiegania się o świadczenie na opiekę nad dzieckiem do lat 8, które przysługuje w przypadku nagłego zamknięcia szkoły/przedszkola.
O każdej zmianie sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 373
Pliki pdf:

Linki do czystych druków poniżej:

List mazowieckiego kuratora oświaty z dnia 4.04.2019: list do rodziców strajk