Uwaga! Absolwenci! Nasi ósmoklasiści! Wyniki Egzaminów!!!

Ważny komunikat dla tegorocznych Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 373 – wyniki egzaminów

Informacje z CKE: Informacja o ogłoszeniu wyników E8_20200730(pdf)

31 lipca oraz 3 i 4 sierpnia 2020r. w sekretariacie szkoły wydawane będą zaświadczenia o wynikach egzaminów ósmoklasisty.  Ze względu na przepisy sanitarne i zasady bezpieczeństwa, zaświadczenia można odbierać w określonych godzinach:

W dniu 31 lipca:

• klasa 8c w godzinach 14.00 – 15.30

3 sierpnia:

• Klasa 8a   w godz. 9.00 – 11.00
  • Klasa 8b  w godz. 11.00 – 13.00
  • Klasa 8c  w godz.  13.00 – 15.00

4 sierpnia:

• Klasa 8a   w godz. 9.00 – 10.00
  • Klasa 8b  w godz. 10.00 – 11.00

Obowiązują maseczki i dystans między oczekującymi po odbiór.

Odebrane kopie zaświadczeń należy do 4 sierpnia do godz. 15.00 dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru.

31 lipca od godz. 10.00 można również sprawdzić indywidualnie swoje wyniki na stronie OKE.

W tym celu należy:
1. Na aktywnym jeszcze koncie w Librusie odebrać wysłane hasło do logowania. Loginem do konta jest numer PESEL.
2. Wpisać w przeglądarkę adres: wyniki.edu.pl
3. Wpisać swój identyfikator i hasło. Przypominamy, że identyfikator to numer PESEL. Jeśli chodzi o hasło to jest to ciąg liter i cyfr, który każdy uczeń otrzymał ze szkoły.
4. Po wpisaniu identyfikatora i hasła wyświetli się strona z danymi osobowymi ucznia. To właśnie tam znajdą się wyniki z poszczególnych egzaminów.

Wyniki egzaminu pojawią się 31 lipca w godzinach porannych. Ze względu na duże zainteresowanie wśród ósmoklasistów, niewykluczone, że strona internetowa OKE może ulec zawieszeniu. Wszystko to dlatego, że jednocześnie na stronę chce zalogować się kilkadziesiąt tysięcy uczniów.

Wystarczy poczekać chwilę i spróbować ponownie. Jeśli sytuacja się powtórzy, zalecana jest cierpliwość i kolejne podejście za godzinę. Jedno jest pewne – każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich wyników.