Wielkie Święto Programowania w Warszawie, sobota 5.10 – zaproszenie

Przekazujemy zaproszenie:
„Szanowni Państwo!
Już 5 października rozpoczyna się Europejski Tydzień Kodowania 2019! Aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie, Ministerstwo Cyfryzacji wspólnie z Centrum Projektów Polska Cyfrowa i NASK, organizuje niezwykłą imprezę – Wielkie Święto Programowania!

Serdecznie zapraszamy całą społeczność Państwa szkoły – Dyrekcję, nauczycieli, rodziców oraz przede wszystkim uczniów do udziału w tym wydarzeniu!

Spotykamy się w sobotę (5 października) w Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie (wejście od strony Recepcji). Będziemy na Was czekać
od godz. 9.00 do godz. 16.00. Wejście na Wielkie Święto Programowania jest darmowe.

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy moc technologicznych atrakcji – roboty i strefy warsztatowe pełne zadań związanych z programowaniem oraz niezwykłe nagrody dla tych, którzy przejdą wszystkie przygotowane przez nas wzywania!
Opiekunowie oraz rodzice w tym czasie będą mogli porozmawiać z ekspertami NASK o tym jak mądrze towarzyszyć dziecku w sieci. W załączeniu znajdą Państwo pełne zaproszenie na naszą imprezę.
Po więcej informacji o CodeWeek2019 zapraszamy na stronę koduj.gov.pl. Spotkajmy się na Wielkim Święcie Programowania!
Zespół CodeWeek 2019″