Wioślarski Tytan Warszawy

Uczniowie klas siódmych wzięli udział w konkursie „Wioślarski Tytan Warszawy”, zorganizowanym przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie.  Zadaniem startujących w konkursie było przepłynięcie na ergometrze wioślarskim, jak najdłuższego odcinka w czasie ustalonym dla każdej klasyfikacji. Eliminacje w dzielnicy Praga Południe odbyły się dnia 25 kwietnia i wystartowało w nich 10 uczniów z klas siódmych: Wiktor Wilkołaski 7a, Szymon Cłapiński 7a, Mateusz Stępień 7a, Piotr Kowalczyk 7a, Barbara Grzybek 7b, Olgierd Nowak 7b, Igor Niewiński 7c, Wiktor Trybura 7d, Melania Kocela 7e, Kacper Kurowski 7e.

Do Warszawskiego finału, który odbył się 16 maja, awansowała trójka uczniów: Mateusz Stępień (II miejsce), Melania Kocela (II miejsce) i Wiktor Wilkołaski (III miejsce). Nasi reprezentanci zajęli odpowiednio: 13, 27 i 17 miejsce.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom biorącym udział w konkursie zaangażowania i ambicji.

p. Robert Szumowski