Wyjazd klas młodszych 2019-05-20

Maj to wspaniały miesiąc na poznawanie otaczającego świata. Dzieci z klas pierwszych i drugiej postanowiły wykorzystać wiosenną aurę i na jeden dzień opuścić szkolne mury, aby w inny sposób zdobywać wiedzę.
Pierwszym odwiedzonym miejscem było ZOO Borysew i wspaniałe, egzotyczne zwierzęta. Największy zachwyt wzbudziła foka o imieniu Dawid, która zaprezentowała wszystkim wspaniałe sztuczki. Zainteresowały wszystkich kozy o prostokątnych źrenicach i cudowne dzikie koty w nietypowych barwach- białe tygrysy i lwy. Po tej dawce wiedzy o zwierzętach, nastąpiła chwila szaleństwa i relaksu w Ogrodach Zmysłów w Poddębicach. Można było chłonąć świat wszystkimi zmysłami. Zabawa była wspaniała, atmosfera także. Wszyscy wrócili we wspaniałych humorach.
Za zdjęcia dziękujemy pani B. Spałek i p. J. Budnej
Nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej