WYRÓŻNIENI WOLONTARIUSZE

5 grudnia 2018 r. wolontariusze z naszej szkoły, pod opieką p. Renaty Wilczyńskiej-Kość, mieli zaszczyt uczestniczyć w VI Dzielnicowym Dniu Wolontariusza zorganizowanym w SP nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej. Uroczystość miała na celu wyróżnić pracę wolontariuszy działających na Pradze Południe. Z naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza wytypowano sześcioro uczniów, którzy sumiennością, niezawodnością i aktywnością społeczną zasłużyli na wyróżnienia i z rąk zastępcy Burmistrza Pragi-Południe Jarosława Karcza odebrali upominki i pamiątkowe dyplomy.

Wyróżnieni uczniowie to Aleksandra Ławruszonis i Aleksandra Paciorek z kl. 8c, Martyna Szczygieł, Paweł Rak i Zuzanna Kochańska z kl. 3a oraz Maksymilian Szumigaj z kl. 3b.

Gratulujemy i dziękujemy!

p. Renata Wilczyńska-Kość,
autorka wpisu i zdjęć w minigalerii