Zapraszamy 11 grudnia na jarmark świąteczny

11 grudnia odbędzie się w naszej szkole jarmark świąteczny.
Przypominam – cały dochód z jarmarku przeznaczony zostanie dla Hospicjum Domowego w Warszawie.
Ośrodek Hospicjum Domowe – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Księży Marianów. Hospicjum pomaga nieuleczalnie chorym głównie na nowotwory, po zakończeniu leczenia przyczynowego. Z chorymi w ich domach pracują lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, terapeuci, fizjoterapeuci, pracownicy socjalni, kapelani i wolontariusze. Hospicjum wypożycza dla chorych nieodpłatnie sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ośrodek organizuje wypoczynek dzieciom osieroconym.

Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei. Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących pomocy i opieki.

p. Elżbieta Sakwarelidze