Zapraszamy do udziału w VII WARSZAWSKIM KONKURSIE!

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy do udziału w VII Warszawskim Konkursie
pt. „Tak żyć, jak żyłem, warto było…” J. Piłsudski.

Forma i wykonanie prac konkursowych:
klasa 0:
– wykonaj laurkę dla Marszałka i / lub jego Legionistów, którą podziękujesz za ich walkę o niepodległą Polskę. (forma pracy oraz technika wykonania dowolna)
klasy 1 – 3:
– zaprojektuj znaczek pocztowy nawiązujący do wydarzeń z okresu II Rzeczypospolitej.
(technika wykonania pracy dowolna. Projekt wykonaj w formie od A5 – do A3)
klasy 4 – 8:
– zaprojektuj i wykonaj biżuterię patriotyczną dla uczczenia 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę
Gimnazjum:
– wykonaj makietę dotyczącą ważnego wydarzenia z dziejów II Rzeczypospolitej (politycznych, społecznych, gospodarczych, kulturalnych, sportowych)

Konkurs jest dwuetapowy:

I etap szkolny – Szkolna Komisja Konkursowa kwalifikuje do II etapu do pięciu najlepszych prac z każdego poziomu nauczania z naszej szkoły.
Prosimy o dostarczanie prac do sali nr 10 do dnia 2.01.2019r.
Ogłoszenie wyników z zakwalifikowaniem prac do II etapu odbędzie się dnia 7.01.2019r.

II etap warszawski – przeprowadzony będzie przez organizatora konkursu,
który powoła Komisję Konkursową. Jury dokona oceny zgromadzonych prac i wyłoni
najlepsze prace z każdego etapu edukacyjnego.
Więcej w regulaminie (pdf) VII Warszawski Konkurs „Tak żyć, jak żyłem, warto było…”
J. Piłsudski: Regulamin VII Warszawskiego Konkursu

Koordynatorzy konkursu: