Zapraszamy na festyn na Angorskiej

W imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 373 w Warszawie (ul. Angorska 2) zapraszamy wszystkich 1.06. w godz. 10. 00 – 15.00 na festyn „Dzień Dziecka na Angorskiej”.

Będziemy gościć lokalną prasę – Serwis Społeczności Saskiej Kępy – serwis społeczności Saskiej Kępy. Dostarcza on bieżące informacje dotyczące Saskiej Kępy, poleca wartościowe wydarzenia organizowane na Saskiej Kępie i Pradze Południe.

Podczas festynu czeka na dzieci, młodzież i dorosłych wiele atrakcji m.in.

  1. W sektorze kulinarnym: Lody tajskie; Grill – dużo warzyw i innych smakołyków; Kawiarenka i pyszne wypieki oraz napoje.
  2. W sektorze sportowym: Wielogodzinny program sportowy prowadzony przez UKS Praskie Centrum Sportu Państwa Edyty i Rafała Majewskich; Program zdrowotny i sportowy Klubu Sportowego MRS Sporty; Pokaz Freestyle Football; Mecz siatkówki Rodzice: Nauczyciele; Gry sportowe na wesoło.
  3. W Strefie zdrowia Studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ich Szpital Pluszowego Misia, pomiar glikemii i ciśnienia, badanie na obecność wirusa HCV oraz porady w zakresie zdrowego odżywiania; Pierwsza pomoc; Stoisko z analizą składu ciała klubu MRS Sporty; Kącik refleksologiczny.
  4. W sektorze teatru, muzyki, śpiewu i tańca: Szkolne Koło Teatralne „Przebieralnia”; Występy wokalistów naszej szkoły; Występy artystyczne Zespołu tanecznego Legion, Zespołu MBB, Klubu Classic Dance Sport Warszawa oraz Szkoły Rocka z Arkadiuszem Krupą; Laureaci Turnieju tańca naszej szkoły i Talentu Show; Niebiańska Ekipa i warsztaty rapu; Egurrola Dance Studio.
  5. W strefie rozrywki, gier i zabaw: Koło fortuny, Turniej rodzin, Gry naszych rodziców; „Gry Offline – bez prądu”; Quizy na temat Saskiej Kępy i państw niemieckojęzycznych;
    Stoisko plastyczne; Kącik piękności.
  6. W Sektorze „Nauki i zabawy”: Księgarnia „Dwa koty”; Abakus; – pokaz z zajęć – liczydła japońskie; Stoisko z łamigłówkami i zagadkami; Kodowanie na papierze – Monika Staruzik; warsztaty metaloplastyki, warsztat Slime’a, Warsztat baniek mydlanych, Warsztat eko-kosmetyków, Warsztat mały chemik; Uczniowie klasy 3 Gimnazjum i ich „Bohater literacki w szkole dwujęzycznej”; warsztaty z izolacji DNA – „Codziennie zjadasz DNA”.
  7. Gościem naszym będzie również Straż Pożarna.

 

Impreza nasza powstała dzięki staraniom uczniów, rodziców, nauczycieli i okolicznych firm.

Podczas festynu odbędą się również licytacje. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup sprzętu elektronicznego dla naszej szkoły.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie

Koordynatorzy imprezy

Elżbieta Sakwarelidze, Renata Spałek, Monika Staruzik.