ZAPROSZENIE -„100 tysięcy drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918-2018”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich Warszawiaków i gości przebywających w naszym mieście do wzięcia udziału w ekologiczno-niepodległościowej akcji „100 tysięcy drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918-2018” pod hasłem #DrzewoDlaPolski

W niedzielę 9 września w godz. 10.00-16.00 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w charakterystycznych białych namiotach z symbolem akcji, drzewem wyrastającym na mapie Polski, będzie rozdawał sadzonki polskich drzew za odpady: puszki aluminiowe, butelki plastikowe PET oraz domowe baterie typu paluszki, guzikowe.

Załączamy zaproszenie oraz plakat akcji i zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o upowszechnienie wśród mieszkańców Warszawy naszego zaproszenia, aby razem świętować w ten ekologiczny sposób 100-lecie odzyskania niepodległości Polski.

Akcja jest bezpłatna i będzie się odbywała w ulubionych przez warszawiaków miejscach weekendowego wypoczynku:

  • – Park Agrykola
  • – Łazienki Królewskie
  • Park Skaryszewski
  • – Multimedialny Park Fontann
  • – Park Górczewska
  • – Płyta Desantu
  • – pl. Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki
  • – Ogród Saski

Serdecznie zapraszamy

Departament Promocji i Komunikacji Społecznej
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zaproszenie do udziału w akcji 100 tys. drzew na 100lecie niepodległości Polski_09.09.2018

Plakat akcji 100 tys. drzew na 100lecie niepodległości_09.09.2018