Zaproszenie dla Rodziców kandydatów do klasy IV i klasy VII

Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy złożyli deklarację przeniesienia dziecka do klasy IV lub klasy VII naszej szkoły na spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 24 kwietnia o godzinie  18.30 w Szkole Podstawowej nr 373 ul. Angorska 2.

Na spotkaniu zbierzemy informacje dotyczące wyboru drugiego języka, potrzeby organizacji zajęć religii i etyki, zapisania dziecka do świetlicy itp. Przedstawimy Państwu wstępny podział na klasy i postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Również we wtorek 24 kwietnia, ale na godz. 17:30 na spotkanie zapraszamy rodziców kandydatów do klasy VII dwujęzycznej.

Na spotkaniu przedstawimy ofertę szkoły, zasady i harmonogram rekrutacji oraz odpowiemy na pytania.

Dyrekcja SP373